Mobil Vinç Kiralama

Mobil vinç kiralama sabit vinçlere göre pek çok alanda öne çıkmaktadır. Bunların başında maliyet, ulaşım, pratik kurulum gibi pek çok farklı kriter gelmektedir.

Mobil vinçler, adından da anlaşılabileceği gibi seyyar olarak her yere gidebilen, hareketli vinçlerdir. Tekerlekli veya paletli bir yapıda, tır gibi görünen modellerin yanı sıra standart bir iş makinesi görünümünde olan mobil vinç modelleri de mevcuttur.

Vinç kiralama işlemlerinde öncelikle kiralık vinçin tipine karar verilmelidir. Mesela kule vinçin yerine mobil vinç kullanılması düşünülemez.

Ancak sabit vinçlerin yerine mobil vinçler kullanıldığında ne gibi avantaj ve dezavantajlara karşılaşıyoruz şimdi bunları inceleyelim.

Öncelikle maliyet kesinlikle daha düşük olacaktır. Sabit vinçlerin gerektirdiği kurulum ve toplama işlemleri ek maliyet gerektirdiğinden mobil vinçler arabanın arkasında olmasının verdiği rahatlık ile herhangi bir kuruluma ihtiyaç duymazlar.

Aslında maliyetten sonra da ikinci avantaj kolay kurulum olarak sıralanabilir. Üçüncü olarak da ulaşım takip ediyor sırayı…

Kurulumu kolay olan mobil vinçlerin ulaşımı da bir arabanın a noktasından b noktasına gitmesi kadar kolaydır. Ayrıca mobil vinç kiralama işlemleri de sabit vinçlerin kiralanmasına göre daha hızlı gerçekleşmektedir.

Saba Vinç olarak mobil vinç kiralama konusunda gerekli en üst hassasiyeti gösterip en hızlı şekilde sağlanan koordinasyonla sizin için mobil vinçi hizmetinize sunmaktan son derece memnunuz.

Firmamız, Genel olarak Bilecik / Bozüyük Başta olmak üzere, Gölpazarı, İnhisar, Merkez, Osmaneli, Pazaryeri, Söğüt ve Yenipazar bölgelerinde Mobil Vinçlerimiz kiralık olarak kısa ve uzun vadede kiralık olarak hizmet vermektedir.

Hemen Ara 0 5 4 5 3 1 3 6 7 3 3
Hemen Bizi Arayın!