Hiyap Vinç Kiralama

Saba Vin Olarak, 10 tondan 200 tona kadar hiyap vinç kiralama hizmetleri vermektedir. Hiyap Vinçlerimizi, saatlik, günlük, aylık ve/veya proje bazlı kiralama hizmetine veriyoruz.

hiyap vinç ihtiyaçlarınız için aradığınız uygun fiyat ve hızlı çözümü Saba Vinç sizlere sunar. Özellikle banka gibi kurumsal müşterilerin kasa gibi ağır ve önemli yüklerini taşıyan firmamız tüm müşterilerine ayrım yapmadan aynı özeni gösterir.

Özellikle büyüyen bir şehir olan İstanbul içine bir işletmeyseniz hem yer sorunu hem de işin zamanında yapılması sorununu yaşıyorsunuzdur.

İşte bu yüzen sizlere tecrübeli personeliyle hizmet veren Saba Vinç, aynı zamanda iş güvenliğini de önemsiyor. Yani hızlı çalışmak adına iş güvenliğinden ve diğer güvenlik önlemlerinden taviz vermiyor.

Çoğunlukla inşaat sektörüne özgü bir iş gibi görünse de aslında tüm sektörlerin katlanır bomlu hiyap vinç ihtiyacı olabiliyor. En basitinden banka şubeleri ATM cihazları ve kasalarını bu tür vinçlerle taşır.

Hatta tekstil fabrikalar gibi farklı alanlarda ağır makine ve teçhizatların taşınması da yine bu vinç sistemlerine ihtiyaç duyar. Üstelik hassas ve önemli çoğu cihazın taşınması işi sadece güç değil, aynı zamanda dikkat ve özen ve ister. İşte bu gibi kritik işlere sadece kullanılan vinç kapasitesi değil, personelin de tecrübesi çok önemlidir.

Bunun dışında bu vinçlerin gerekli çalışma alanlarına da ihtiyacı olur. Bizimle iletişime geçtiğinize yeterli alan hakkında bilgi verdiğinize ihtiyacınız için en uygun vinci size gönderiyoruz.

Hemen Ara 0 5 4 5 3 1 3 6 7 3 3
Hemen Bizi Arayın!