Hakkımızda

Babamız Sami Türe’nin 35 seneyi aşkın süredir yürütmüş olduğu vinç sektöründe vermiş olduğu hizmeti 2015 yılında babamızın vefatıyla Saba Vinç İşletmeciliği olarak genç ve dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile vinç sektöründe hizmette sınır yoktur politikası ile yoluna devam etmektedir.

Saba Vinç, kurulduğu günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Konusunda uzman ve profesyonel personeli, son model araçları ile işlerinizin sorunsuz ve en verimli şekilde yapılması için çalışıyoruz.

10 ton’ dan 200 Tona kadar olan Bilecik’ de kiralık vinç hizmetlerinizi Saba Vinç Hizmetleri’ nden temin etmek için bize ulaşabilirsiniz.

kiralık sepetli platform, mobil vinç kiralama, kiralık sepetli vinç, kiralık hiyap vinç, araç üstü kiralık vinç, vinçli nakliyat, konteyner taşımacılığı, Vinçle yükleme boşaltma işleri, Vinç ile cam montajı, Vakumlu vantuz ile cam montajı faaliyetlerinde hizmet sunmaktayız.

Emeğinize emeğimiz gözüyle bakıyor, işlerinizi % 100 sonuç ile sonlandırıyor, sürpriz ücretlerle karşı karşıya bırakmadan sözümüzü tutuyoruz.

Hemen Ara 0 5 4 5 3 1 3 6 7 3 3
Hemen Bizi Arayın!